Oferta

Firma KWMATIK ma w ofercie gotowe produkty wymienione niżej. Są to aktualnie konwertery protokołu DMX512 do sterowania : oświetleniem scenicznym w plenerze, dyskotece , barów ,pub-ów oświetleniem budynków , fontann , dekoracji , itp oraz Programatory sterowników PLC , paneli HMI i kompatybilnych urządzeń z tymi programatorami.

KWMATIK wstrzymał produkcję interfejsów USB/LPG (w tym też BRC SQ) i nie ma ich obecnie w ofercie, zaś instrukcje i sterowniki dostępne są nadal na stronie.

KWMATIK zajmuje się tworzeniem prototypów urządzeń elektronicznych. Koszt dla klienta takiego opracowania liczy się w tysiącach zł a czas w miesiącach. Wynika to z kilku faktów: prototyp i jego dokumentacja ma być w formie do przyjęcia dla zakładu produkcyjnego i pozbawiony błędów, opracowanie jest czasochłonne i wymaga przestudiowania dla danego tematu specyfiki i problemów, sprawdzenia stanu bieżącego asortymentu i jego ciągłości dostaw, zgromadzenia elementów elektronicznych potrzebnych do budowy urzadzenia. Jeśli urządzenia nie ma w asortymencie a klient potrzebuje tylko dla siebie (wyłączność rozwiązania) , takie zgłoszenie jest traktowane jako prototyp. Klient może otrzymać takie urządzenia bez kosztów prototypu wtedy kiedy jest ogólna potrzeba rynku i nie potrzebuje on wyłączności. Decyzję o wyprodukowaniu podejmuje KWMATIK a klient zrzeka się pisemnie roszczeń do takiego urządzenia.

Gotowe produkty można zakupić poprzez portale aukcyjne:

 

UK

Interfejs USB/DMX512 model : KW-D04

karta urządzenia interfejsuProfesjonalny Interfejs USB DMX512 z optoizolacją do sterowania urządzeń ze standardem DMX512  model : KW-D04 wersja c
W
ersja z opto-izolacją jest konieczna tam gdzie zasilanie energetyczne urządzeń DMX512 pochodzi ........
Urządzenie może kontrolować urządzenia podłączone do magistrali DMX512 : lasery, dimmery, ruchome głowy, wytowrnice dymu, LED PAR, taśmy led, konwertery analogowe i binarne oraz inne urządzenia zgodne z standardem DMX512 za pomocą aplik
acji na komputerze PC, MACintosh , tabletach i telefonach. 

 
więcej
dmx512

Interfejs USB/DMX512 model : KW-MX0

karta urządzenia interfejsuNie-opto-izolowany Interfejs USB DMX512 model :KW-MX0 (konwerter protokołu DMX512 ze złącza USB na format elektryczny zgodny Rs-485 , czyli taki na której działają wszystkie urządzenia DMX512)

Urządzenie może kontrolować urządzenia podłączone do magistrali DMX512 : lasery, dimmery, ruchome głowy, wytowrnice dymu, LED PAR, taśmy led, konwertery analogowe i binarne oraz inne urządzenia zgodne z standardem DMX512 za pomocą aplikacji na komputerze PC, MACintosh , tabletach i telefonach.

więcej